BrandWizard to rozwiązanie dla stacji paliw i warsztatów samochodowych
Zarządzaj informacjami o swojej firmie w 30+ serwisach lokalizacyjnych, aby klienci zawsze wybierali Ciebie i znajdowali w pobliżu.
Według Google Trends, 90% użytkowników wyszukuje stacje paliw i warsztaty samochodowe ze smartfona, a Google i inne serwisy lokalizacyjne oferują im wybór odpowiednich firm w pobliżu.
Obecnie w branży usług motoryzacyjnych dominuje udział użytkowników smartfonów.

Motywuj klientów do wyboru Twojej firmy korzystając z mocy BrandWizard

Bądź tam, gdzie klienci Cię szukają

Wraz z rozwojem technologii, serwisy lokalizacyjne i nawigatory oferują kierowcom coraz więcej przydatnych funkcji. A każdy kierowca sam wybiera, z którego serwisu jest mu wygodniej korzystać.

BrandWizard umieści lokalizacje Twojej firmy w 30+ popularnych serwisach lokalizacyjnych, tak aby każdy klient mógł Cię znaleźć tam, gdzie jest to dla niego wygodne.

Zapewnij swoim klientom dokładne informacje

BrandWizard przejmie kontrolę nad informacjami o każdej z Twoich lokalizacji i będzie je aktualizował, aby zawsze podawać klientowi prawidłowy adres i godziny otwarcia Twoich stacji i związanych z nimi usług, niezależnie od tego, czy jest to myjnia, sklep czy przydrożna kawiarnia.
To, w jaki sposób komunikujesz się z klientami przez Internet, jest ogromną częścią Twojej obsługi klienta. Jakość pracy z opiniami stanie się Twoją przewagą konkurencyjną.

BrandWizard zbierze opinie Twoich klientów z popularnych geo-serwisów i pozwoli Tobie wygodnie i szybko na nie odpowiedzieć z jednego konta.
Zachęć klientów, by przychodzili do Ciebie wielokrotnie
Czas pracowników jest cennym zasobem dla firmy.

Twórz szablony odpowiedzi dla różnych typów opinii na koncie BrandWizard lub ustaw automatyczne odpowiedzi dla różnych scenariuszy — i zaoszczędź do 40% czasu swoich pracowników.
Zaoszczędź czas firmy na pracę z opiniami
Podłącz zaawansowaną analitykę BrandWizard, aby zobaczyć nie tylko ogólną dynamikę lokalnych metryk, ale także raport dotyczący każdej pojedynczej stacji benzynowej lub serwisu samochodowego.

A analiza opinii pomoże Ci dowiedzieć się, co klienci mówią o Twojej firmie i co można poprawić.

Analizuj wyniki

Odkryj z nami swoją siłę wyszukiwania lokalnego
Zamów live-demo BrandWizard
Zapoznasz się z wesją demo BrandWizard i przetestujesz możliwości platformy dla Twojego biznesu
Dowiesz się, gdzie użytkownicy piszą opinie o Twojej firmie i jaki ma średni ranking w internecie
Otrzymasz raport dotyczący obecności w sieci swojej firmy, żeby ocenić, na ile jest ona obecnie reprezentowana w geoserwisach
W ramach wersji demo:
Odkryj z nami swoją siłę wyszukiwania lokalnego
Naciskając na przycisk, zgadzasz się z warunkami umowy o przetwarzaniu danych osobowych
Wypełnij formularz, aby wypróbować wersję demo